Katalóg 2016-2017

Ak máte záujem o nový katalóg pohárov, upomienok, medailí ... vyplňte tento formulár a my Vám ho pošleme ZDARMA až k Vám domov.

Katalóg 2016 / 2017

Počet strán v novom katalógu je 340, už len z tohto čísla je jasné, že sortiment pohárov narástol. Urobili sme novú kategóriu Super ekonomy poháre – sady sa tu pohybujú od 12,50 € do 23 €. Ekonomy sady od 16 €. Standart sady už od 30 €. Luxury už od 50 €. Ponuka figúrok, trofejí, plakiet, logotypov, farebných potlačených sklenených trofejí je veľmi široká – rôzne športy – hasiči, futbal, volleybal, tenis, basketbal, golf, stolný tenis, šípky, rugby, bowlling, lyžovanie, auto-moto, motocross, korčuľovanie, bicyklovanie, kynológia, hokej, karty, šachy, florbal, rybárstvo, šerm... Drevené plakety je možné vyrobiť s ľubovoľnou potlačou , motívom podľa vlastného návrhu, umiestniť erb obce, text podľa príležitosti. Drevené dosky vrátane kovového diplomu a laserového gravírovania budú výnimočným ocenením. Cenovo dostupnejšie sú aj sklenené trofeje, ktoré sa taktiež stanú výnimočné s použitím loga, erbu, textu podľa Vašich predstáv. Cena už od 5 €.
Novinkou je UV tlač – plnofarebná tlač s možnosťou tlače bielou farbou a špeciálnym ochranným lakom. Vlastný text je samozrejmosťou. Cena už od 8 €. Novinkou sú v sortimente originálne kľúčenky v kombinácii skla a kovu a hasičského obrázku.

Požadované vyplnenie *
  Obnoviť  
Nesprávne
 
Katalóg